Scholen op de kaart
A A A
hamburger
week van zorg en welzijn0
week van zorg en welzijn

W. de Clercqstraat

Acteur Vincent Visser bezoekt Reggesteyn

09 maart 2018

Maandag 12 maart aanstaande komt acteur Vincent Visser (televisieserie Brugklas) naar de locatie Willem de Clercqstraat. Hij bezoekt onze school in het kader van de Nationale Week van Zorg en Welzijn. Tijdens deze week rijdt de acteur samen met ambassadeurs langs middelbare scholen om gastlessen te geven. Zo worden de leerlingen geïnformeerd over opleidingen in de zorg -en welzijnssector.

Tijdens de gastlessen vertellen de ambassadeurs uit zorg en welzijn over hun beroep: wat is er leuk of juist niet leuk aan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen en welke opleiding hebben ze gevolgd? Op deze manier kunnen jongeren kennis maken met beroepen in zorg en welzijn. In de toekomst liggen daar volop kansen en er is meer te doen dan alleen ‘billen wassen’. De BN-ers zijn aanwezig om de gastles extra speciaal te maken. Zij vertellen over hun eigen ervaring met zorg en welzijn en gaan natuurlijk ook op de foto met de jongeren.

maart

22

Verzet

Noetselerbergweg

Donderdag 22 maart bezoekt theatergroep Theaterloods-b onze school. Zij spelen hun voorstelling Het Verzet voor de leerlingen uit 5 VWO. De voorstelling is...

Lees dit bericht

maart

26

Role Model

Noetselerbergweg

Maandagmiddag 26 maart speelt en danst STIP/DOX de voorstelling Role Model voor onze leerlingen uit de derde klas. Deze voorstelling begint om 14.00...

Lees dit bericht

Het laatste nieuws in je mailbox?

Vul hier je mailadres in en blijf op de hoogte!