Scholen op de kaart
A A A
hamburger
foto stagemarkt0
foto stagemarkt

Alle vestigingen

Stagemarkt wederom groot succes

04 oktober 2017

Op dinsdag 3 oktober is de jaarlijkse Maatschappelijke Stagemarkt gehouden aan de Noetselerbergweg van Reggesteyn. Ruim 20 vrijwilligersorganisaties presenteerden zich aan ruim 200 4e klas scholieren die het komend schooljaar allemaal 30 uren vrijwilligerswerk gaan doen. Onder de organisaties waren een paar nieuwe die zich op een leuke manier presenteerden en ook de leerlingen namen de tijd voor een leuke ‘match’. Reggesteyn heeft ervoor gekozen te blijven investeren in vrijwilligerswerk!

maart

22

Verzet

Noetselerbergweg

Donderdag 22 maart bezoekt theatergroep Theaterloods-b onze school. Zij spelen hun voorstelling Het Verzet voor de leerlingen uit 5 VWO. De voorstelling is...

Lees dit bericht

maart

26

Role Model

Noetselerbergweg

Maandagmiddag 26 maart speelt en danst STIP/DOX de voorstelling Role Model voor onze leerlingen uit de derde klas. Deze voorstelling begint om 14.00...

Lees dit bericht

Het laatste nieuws in je mailbox?

Vul hier je mailadres in en blijf op de hoogte!